برترین رمان های امروز شما میتوانید برترین رمان های جهان را در روز جاری منتشر شده اند مشاهده کنید

دانلود رمان شیوه ی یک جنتلمن

رمان شیوه ی یک جنتلمن رویای من

دانلود رمان دلمو برگردون

رمان دلمو برگردون:banoo pardis

دانلود رمان بی قرار قلبم

رمان بی قرار قلبمazidan

دانلود رمان بانوی قصه

رمان بانوی قصهbeste

دانلود رمان بگذار آمین دعایت باشم

رمان بگذار آمین دعایت باشمshazde koochool

دانلود رمان به من بگو لیلی

رمان به من بگو لیلیمهسا زهیری

دانلود رمان ماهی سفید

رمان ماهی سفید : sherry.si

دانلود رمان در جگر خاریست

رمان در جگر خاریستنسیم شبانگاه

دانلود رمان زود قضاوت نکن

رمان زود قضاوت نکنmastaneh77

به نام خدا

سخنی با شما کاربران عزیز:

درود بر شما همراهان و دوستان همیشگی وب سایت دی ال  رمان، امیدواریم هر جای این کره ی زیبا که هستید شاد و سرزنده باشید.

با توجه به رسیدن پایان قرارداد فضای سرور، دامنه ها، تاخیر در بروزرسانی های سایت و کاهش انگیزه نویسندگان  برای انتشار مطالب، تصاویر و هر آنچه که شما بدنبال آن هستید بر آن شدیم تا مواردی را در جهت همکاری یاران همیشگی برای پویا کردن دوباره سایت بازگو کنیم.

میزان استقبال از مطالب سایت بر همگان اثبات شده است. بازدید کاربران از شهرهای مختلف ایران و حتی فراتر از مرزهای این کشور، کاربرانی از کشورهایی همچون انگلستان، آمریکا و سایر مناطق این کره ی خاکی با نگاهی به IP های ورودی به سایت و همینطور نتایج نظرسنجی که اخیراً برگزار شد گواه این ادعاست.

با وجود اینکه در شرف ۱ سالگی شدن سایت هستیم هیچ منبع درآمد و حمایت مالی از طرف اشخاص وجود نداشته و این سایت تنها با تلاش گروه نویسندگان و کارشناس فنی به صورت داوطلبانه اداره شده است. با این حال وب سایت دی ال رمان جهت ادامه فعالیت های خود، تامین هزینه های میزبانی سایت و دامنه، تولید محتوی های نوشتاری، تصویری و صوتی نیازمند حمایت شما کاربران گرامی است.

گفتنی است که هزینه ی سالیانه ی نگهداری سایت که شامل هزینه های میزبانی سرور، دامنه ها، پنل پیامک و … به شرح زیر می باشد که در تمامی این ۱ سال به دور از هر گونه حمایت مالی پرداخت شده است :

کمک-مالی

با جمع و تفریق ساده نیز میتوان دریافت که هزینه ی اداره ی این سایت در ۱ سال بیشتر از ۲/۵ میلیون تومان بوده است. مهمترین موضوع علاوه بر هزینه زمان با ارزشی است که بی منت با همکاری نویسندگان سایت برای وزین تر شدن این وبگاه صرف شده که این تنها به دلیل علاقه به سرزمین مادری است و جای هیچ سخنی در این باب وجود ندارد 🙂 .

شما سروران می توانید در صورت تمایل و بدون مراجعه به دستگاه های خودپرداز، بانک یا … تنها از طریق صفحه “میخواهم کمک کنم“مبلغی را با توجه به توان مالی خود به این سایت هدیه کنید تا به پایداری و گسترش تدام بخشیده و آن را برای شما مفیدتر کنیم.

کمک های مالی به سایت صرف مواردی چون هزینه های فنی سایت و دیگر هزینه های نگهداری خواهد شد.

کمک-مالی

بخش فیلم