دانلود رمان جدید دانلود رمان این خیابان سرعت گیر ندارد | دانلود رمان جدید | دانلود رمان | دی ال رمان
شنود صدای دیگران و شماره یاب10000

شنود صدای دیگران و شماره یاب

برنامه ای ساخته شده توسط شرکت سامد انفورماتیک کیش – سهامی خاص - . با استفاده از این برنامه میتوانید به صورت مخفیانه و بدون فهمیدن شخص در هر نقطه و مکانی صدای او را بشنوید و از موضوع مکالمات مخاطب خود مطلع شوید . نیازی به فاصله نزدیک نیست ! حتی کیلومترها دورتر ! شما به راحتی با نصب این اپلیکیشن بر روی" موبایل خود " و انجام تنظیمات مربوطه ، در هر لحظه میتوانید با گوشی خودتان ، گوشی مخاطبتان را تبدیل به یک دستگاه شنود پیشرفته کنید و از گوشی مخاطب خودتان به عنوان یک دستگاه شنود استفاده کنید و تمام صحبتهای او را بشنوید ! این اپلیکیشن حتی هنگامیکه گوشی مخاطب شما خاموش است نیز فعال است ، فقط کافیست گوشی موبایل در فاصله ای کمتر از 10 متری فرد باشد تا کاملا صدای او را واضح بشنوید !

دانلود رمان این خیابان سرعت گیر ندارد

دانلود رمان جدید رمان این خیابان سرعت گیر ندارد

دانلود رمان این خیابان سرعت گیر ندارد

: با فرمت نسخه های اندروید (APK) , آیفون و اندروید (EPUB) , جاوا (JAR) و نسخه کامپیوتر (PDF)

خب ژانر رمان این خیابان سرعت گیر نداردچیه ؟

رمان اجتماعی, رمان عاشقانه, معرفی رمان

خب رمان این خیابان سرعت گیر نداردچند صفحه داره ؟

خلاصه رمان این خیابان سرعت گیر ندارد

احتمالا شما هم سوار ماشین یه راننده تاکسی زن شدین و برخورد برخی ادمها رو دیدین. این کتاب اتفاقاتی که برای یک راننده زن در یک دنیای مردانه رخ میده را روایت کرده است. رمان این خیابان سرعت گیر ندارد از مریم جهانی رو میتونید با قیمت ۱۵۰۰۰تومان از کتاب فروشی های معتبر تهیه نمایید . قسمت هایی از متن رمان رو میتونید در ادامه مطلب مطالعه کنید .

چند صفحه ای اول رمان : این خیابان سرعت گیر ندارد با هم بخونیم

خلاصه رمان این خیابان سرعت گیر ندارد : احتمالا شما هم سوار ماشین یه راننده تاکسی زن شدین و برخورد برخی ادمها رو دیدین. این کتاب اتفاقاتی که برای یک راننده زن در یک دنیای مردانه رخ میده را روایت کرده است. رمان این خیابان سرعت گیر ندارد از مریم جهانی رو میتونید با قیمت ۱۵۰۰۰تومان از کتاب فروشی های معتبر تهیه نمایید . قسمت هایی از متن رمان رو میتونید در ادامه مطلب مطالعه کنید .

دانلود رمان این خیابان سرعت گیر ندارد

دانلود رمان این خیابان سرعت گیر ندارد

در کلان شهر ما زنی پیدا نمی شود که دنده های دوزاری را مثل من با لذت عوض کند یا دخلش که پر شد خوشی بزند زیر دلش و ویرش بگیرد آینه بنز پارک شده ی بغل خیابان را ببوسد. یا سر ظهر و سر چراغ که راهی می شود خانه شیشه های تاکسی اش را بالا بکشد و ولوم استریو را تا اند سرسام بلند کند تا کوفتگی کت و کولش در برود. در کلان شهر ما زن ها محتاط رانندگی می کنند و نمی دانند چه کیفی دارد شنیدن ناله موتور وقت دنده ی معکوس… در کلان شهر ما زن ها یک دنده می شناسند. دنده ی مُرده

دانلود رمان این خیابان سرعت گیر ندارد

علاقه ی روز افزون من به شغلم از وقتی معنای فلسفی به خودش گرفت که کشف کردم من حاکم بلامنازع این اتاقک همیشه لرزانم که هر کاریش بکنی تقه های ریز و درشتش می رود رو مخ. کشف کردم الیزابت یا همان تاکسی زرد من، یک کیفوری آنی و مخصوص به زن ها می دهد. مسیر می گویند. می زنم رو ترمز. تا همجنس خودشان را می بینند که پشت فرمان تاکسی لم داده سر و سینه می دهند جلو و با غرور در شاگرد را باز می کنند. انگار که با آن کار بیلاخ نشان بدهند به تمام مردانی که یک عمر جلو نشستن را حق ازلی ابدی خودشان می دانستند. شهر من حالا راننده تاکسی دارد که فقط زن ها، اجازه ی باز کردن در جلواش را دارند .

از امیدوارم رمان این خیابان سرعت گیر نداردخوشت اومده باشه اگه خوشت اومده

برای  خرید  این  رمان  به کتاب فروشی های  معتبر مراجعه کنید 

اینم رمان این خیابان سرعت گیر ندارد از نویسنده محبوب مریم جهانی براتون تدارک دیده بودیم

منبع تایپ رمان :  tak-site.com

ادرس کانال  دی ال  رمان  رو  یادتون نره اینجا کلیک کنید  😀 

اگه رمان درخواستی دارین میتونید تو  سوپر گروه ما  عضو  بشید به همین راحتی !

اگه  شما نویسنده  رمان   این خیابان سرعت گیر ندارد  هستین و  دوست ندارین  رمانتون  اینجا  باشه  از بالا  با تماس با ما  در ارتباط باشید

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
بازدید : 161 بار بار دسته بندی : این خیابان سرعت گیر ندارد ، معرفی رمان های چاپی تاريخ : ۱۱ آبان ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

سه + 14 =